trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 10:45 | |
Sídliště Modřany | 10:45 | |
Modřanská rokle | 10:46 | |
U Libušského potoka | 10:47 | |
Poliklinika Modřany | 10:48 | |
Čechova čtvrť | 10:49 | |
Nádraží Modřany | 10:51 | |
Modřanská škola | 10:52 | |
Belárie | 10:53 | |
Černý kůň | 10:54 | |
Nádraží Braník | 10:56 | |
Pobřežní cesta | 10:57 | |
Přístaviště | 10:58 | |
Dvorce | 11:00 | |
Kublov | 11:02 | |
Podolská vodárna | 11:04 | |
Výtoň | 11:06 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 11:07 | |
Jiráskovo náměstí | 11:09 | |
Národní divadlo | 11:12 | |
Staroměstská | 11:14 | |
Právnická fakulta | 11:15 | |
Čechův most | 11:17 | |
Strossmayerovo náměstí | 11:20 | |
Veletržní palác | 11:21 | |
Výstaviště Holešovice | 11:23 | |
Nádraží Holešovice | 11:25 | |
Trojská | 11:27 | |
Nad Trojou | 11:28 | |
Hercovka | 11:29 | |
Ke Stírce | 11:31 | |
Kobylisy | 11:32 | |
Březiněveská | 11:33 | |
Líbeznická | 11:34 | |
Vozovna Kobylisy | 11:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost