trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 15:17 | |
Skalka | 15:20 | |
Strašnická | 15:22 | |
Želivského | 15:25 | |
Flora | 15:26 | |
Jiřího z Poděbrad | 15:28 | |
Náměstí Míru | 15:30 | |
Muzeum - A | 15:31 | |
Můstek - A | 15:33 | |
Staroměstská | 15:34 | |
Malostranská | 15:36 | |
Hradčanská | 15:38 | |
Dejvická | 15:39 | |
Bořislavka | 15:42 | |
Nádraží Veleslavín | 15:44 | |
Petřiny | 15:46 | |
Nemocnice Motol | 15:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost