trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 22:13 | |
Palmovka | 22:14 | |
Krejcárek | 22:17 | |
Biskupcova | 22:19 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 22:20 | |
Mezi Hřbitovy | 22:22 | |
Želivského | 22:24 | |
Vinohradské hřbitovy | 22:25 | |
Krematorium Strašnice | 22:26 | |
Vozovna Strašnice | 22:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost