trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 10:10 | |
Skalka | 10:12 | |
Strašnická | 10:15 | |
Želivského | 10:17 | |
Flora | 10:19 | |
Jiřího z Poděbrad | 10:20 | |
Náměstí Míru | 10:22 | |
Muzeum - A | 10:24 | |
Můstek - A | 10:25 | |
Staroměstská | 10:27 | |
Malostranská | 10:28 | |
Hradčanská | 10:30 | |
Dejvická | 10:32 | |
Bořislavka | 10:35 | |
Nádraží Veleslavín | 10:37 | |
Petřiny | 10:39 | |
Nemocnice Motol | 10:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost