trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Podolská vodárna | 23:25 | |
Výtoň | 23:26 | |
Albertov | 23:27 | |
Ostrčilovo náměstí | 23:28 | |
Svatoplukova | 23:30 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 23:31 | |
Otakarova | 23:33 | |
Nádraží Vršovice | 23:34 | |
Bohemians | 23:36 | |
Koh-i-noor | 23:37 | |
Slavia | 23:39 | |
Kubánské náměstí | 23:40 | |
Průběžná | 23:42 | |
Strašnická | 23:44 | |
Vozovna Strašnice | 23:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost