trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Výstaviště Holešovice | 19:34 | |
Veletržní palác | 19:35 | |
Strossmayerovo náměstí | 19:36 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 19:38 | |
Čechův most | 19:40 | |
Právnická fakulta | 19:41 | |
Staroměstská | 19:43 | |
Karlovy lázně | 19:44 | |
Národní divadlo | 19:47 | |
Jiráskovo náměstí | 19:48 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 19:50 | |
Výtoň | 19:51 | |
Podolská vodárna | 19:55 | |
Kublov | 19:56 | |
Dvorce | 19:57 | |
Přístaviště | 19:59 | |
Pobřežní cesta | 20:00 | |
Nádraží Braník | 20:02 | |
Černý kůň | 20:03 | |
Belárie | 20:05 | |
Modřanská škola | 20:06 | |
Nádraží Modřany | 20:07 | |
Čechova čtvrť | 20:08 | |
Poliklinika Modřany | 20:09 | |
U Libušského potoka | 20:10 | |
Modřanská rokle | 20:11 | |
Sídliště Modřany | 20:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost