trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Výstaviště Holešovice | 15:45 | |
Nádraží Holešovice | 15:47 | |
Ortenovo náměstí | 15:48 | |
Dělnická | 15:49 | |
Maniny | 15:51 | |
Libeňský most | 15:53 | |
Palmovka | 15:56 | |
Balabenka | 15:58 | |
Divadlo Gong | 16:00 | |
Poliklinika Vysočany | 16:01 | |
Nádraží Vysočany | 16:02 | |
Vysočanská | 16:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost