trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 14:52 | |
Sídliště Modřany | 14:52 | |
Modřanská rokle | 14:53 | |
U Libušského potoka | 14:54 | |
Poliklinika Modřany | 14:55 | |
Čechova čtvrť | 14:56 | |
Nádraží Modřany | 14:58 | |
Modřanská škola | 14:59 | |
Belárie | 15:00 | |
Černý kůň | 15:01 | |
Nádraží Braník | 15:03 | |
Pobřežní cesta | 15:04 | |
Přístaviště | 15:05 | |
Dvorce | 15:07 | |
Kublov | 15:09 | |
Podolská vodárna | 15:11 | |
Výtoň | 15:13 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 15:14 | |
Jiráskovo náměstí | 15:16 | |
Národní divadlo | 15:19 | |
Staroměstská | 15:21 | |
Právnická fakulta | 15:22 | |
Čechův most | 15:24 | |
Strossmayerovo náměstí | 15:27 | |
Veletržní palác | 15:28 | |
Výstaviště Holešovice | 15:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost