trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vysočanská | 16:00 | |
Nádraží Vysočany | 16:01 | |
Poliklinika Vysočany | 16:02 | |
Divadlo Gong | 16:04 | |
Balabenka | 16:05 | |
Palmovka | 16:07 | |
Palmovka | 16:08 | |
Libeňský most | 16:10 | |
Maniny | 16:12 | |
U Průhonu | 16:14 | |
Ortenovo náměstí | 16:15 | |
Nádraží Holešovice | 16:17 | |
Výstaviště Holešovice | 16:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost