trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 04:51 | |
Petřiny | 04:53 | |
Nádraží Veleslavín | 04:55 | |
Bořislavka | 04:57 | |
Dejvická | 05:00 | |
Hradčanská | 05:01 | |
Malostranská | 05:03 | |
Staroměstská | 05:04 | |
Můstek - A | 05:06 | |
Muzeum - A | 05:07 | |
Náměstí Míru | 05:09 | |
Jiřího z Poděbrad | 05:10 | |
Flora | 05:12 | |
Želivského | 05:14 | |
Strašnická | 05:16 | |
Skalka | 05:19 | |
Depo Hostivař | 05:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost