trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 21:05 | |
Petřiny | 21:08 | |
Nádraží Veleslavín | 21:10 | |
Bořislavka | 21:11 | |
Dejvická | 21:14 | |
Hradčanská | 21:16 | |
Malostranská | 21:17 | |
Staroměstská | 21:19 | |
Můstek - A | 21:20 | |
Muzeum - A | 21:22 | |
Náměstí Míru | 21:24 | |
Jiřího z Poděbrad | 21:25 | |
Flora | 21:27 | |
Želivského | 21:29 | |
Strašnická | 21:31 | |
Skalka | 21:34 | |
Depo Hostivař | 21:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost