trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 19:50 | |
Petřiny | 19:53 | |
Nádraží Veleslavín | 19:55 | |
Bořislavka | 19:56 | |
Dejvická | 19:59 | |
Hradčanská | 20:01 | |
Malostranská | 20:02 | |
Staroměstská | 20:04 | |
Můstek - A | 20:05 | |
Muzeum - A | 20:07 | |
Náměstí Míru | 20:09 | |
Jiřího z Poděbrad | 20:10 | |
Flora | 20:12 | |
Želivského | 20:14 | |
Strašnická | 20:16 | |
Skalka | 20:19 | |
Depo Hostivař | 20:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost