trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 14:10 | |
Skalka | 14:12 | |
Strašnická | 14:15 | |
Želivského | 14:17 | |
Flora | 14:19 | |
Jiřího z Poděbrad | 14:20 | |
Náměstí Míru | 14:22 | |
Muzeum - A | 14:24 | |
Můstek - A | 14:25 | |
Staroměstská | 14:27 | |
Malostranská | 14:28 | |
Hradčanská | 14:30 | |
Dejvická | 14:32 | |
Bořislavka | 14:35 | |
Nádraží Veleslavín | 14:37 | |
Petřiny | 14:39 | |
Nemocnice Motol | 14:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost