trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 11:47 | |
Skalka | 11:50 | |
Strašnická | 11:52 | |
Želivského | 11:55 | |
Flora | 11:56 | |
Jiřího z Poděbrad | 11:58 | |
Náměstí Míru | 12:00 | |
Muzeum - A | 12:01 | |
Můstek - A | 12:03 | |
Staroměstská | 12:04 | |
Malostranská | 12:06 | |
Hradčanská | 12:08 | |
Dejvická | 12:09 | |
Bořislavka | 12:12 | |
Nádraží Veleslavín | 12:14 | |
Petřiny | 12:16 | |
Nemocnice Motol | 12:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost