trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 11:13 | |
Petřiny | 11:15 | |
Nádraží Veleslavín | 11:17 | |
Bořislavka | 11:19 | |
Dejvická | 11:22 | |
Hradčanská | 11:23 | |
Malostranská | 11:25 | |
Staroměstská | 11:26 | |
Můstek - A | 11:28 | |
Muzeum - A | 11:30 | |
Náměstí Míru | 11:31 | |
Jiřího z Poděbrad | 11:33 | |
Flora | 11:34 | |
Želivského | 11:36 | |
Strašnická | 11:39 | |
Skalka | 11:42 | |
Depo Hostivař | 11:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost