trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 08:51 | |
Petřiny | 08:53 | |
Nádraží Veleslavín | 08:55 | |
Bořislavka | 08:57 | |
Dejvická | 09:00 | |
Hradčanská | 09:01 | |
Malostranská | 09:03 | |
Staroměstská | 09:04 | |
Můstek - A | 09:06 | |
Muzeum - A | 09:07 | |
Náměstí Míru | 09:09 | |
Jiřího z Poděbrad | 09:10 | |
Flora | 09:12 | |
Želivského | 09:14 | |
Strašnická | 09:16 | |
Skalka | 09:19 | |
Depo Hostivař | 09:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost