trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 07:41 | |
Petřiny | 07:43 | |
Nádraží Veleslavín | 07:45 | |
Bořislavka | 07:47 | |
Dejvická | 07:50 | |
Hradčanská | 07:51 | |
Malostranská | 07:53 | |
Staroměstská | 07:54 | |
Můstek - A | 07:56 | |
Muzeum - A | 07:57 | |
Náměstí Míru | 07:59 | |
Jiřího z Poděbrad | 08:00 | |
Flora | 08:02 | |
Želivského | 08:04 | |
Strašnická | 08:06 | |
Skalka | 08:09 | |
Depo Hostivař | 08:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost