trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 07:03 | |
Skalka | 07:06 | |
Strašnická | 07:08 | |
Želivského | 07:10 | |
Flora | 07:12 | |
Jiřího z Poděbrad | 07:13 | |
Náměstí Míru | 07:15 | |
Muzeum - A | 07:16 | |
Můstek - A | 07:18 | |
Staroměstská | 07:19 | |
Malostranská | 07:21 | |
Hradčanská | 07:22 | |
Dejvická | 07:24 | |
Bořislavka | 07:27 | |
Nádraží Veleslavín | 07:29 | |
Petřiny | 07:31 | |
Nemocnice Motol | 07:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost