trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Mezi Hřbitovy | 10:22 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 10:23 | |
Biskupcova | 10:24 | |
Krejcárek | 10:27 | |
Palmovka | 10:31 | |
Balabenka | 10:33 | |
Divadlo Gong | 10:35 | |
Poliklinika Vysočany | 10:36 | |
Nádraží Vysočany | 10:37 | |
Vysočanská | 10:38 | |
Špitálská | 10:39 | |
Poštovská | 10:40 | |
Kolbenova | 10:41 | |
Nový Hloubětín | 10:43 | |
Vozovna Hloubětín | 10:44 | |
Starý Hloubětín | 10:45 | |
Kbelská | 10:46 | |
Hloubětín | 10:47 | |
Sídliště Hloubětín | 10:48 | |
Lehovec | 10:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost