trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 05:53 | |
Skalka | 05:56 | |
Strašnická | 05:58 | |
Želivského | 06:00 | |
Flora | 06:02 | |
Jiřího z Poděbrad | 06:03 | |
Náměstí Míru | 06:05 | |
Muzeum - A | 06:06 | |
Můstek - A | 06:08 | |
Staroměstská | 06:09 | |
Malostranská | 06:11 | |
Hradčanská | 06:12 | |
Dejvická | 06:14 | |
Bořislavka | 06:17 | |
Nádraží Veleslavín | 06:19 | |
Petřiny | 06:21 | |
Nemocnice Motol | 06:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost