trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 05:21 | |
Petřiny | 05:23 | |
Nádraží Veleslavín | 05:25 | |
Bořislavka | 05:27 | |
Dejvická | 05:30 | |
Hradčanská | 05:31 | |
Malostranská | 05:33 | |
Staroměstská | 05:34 | |
Můstek - A | 05:36 | |
Muzeum - A | 05:37 | |
Náměstí Míru | 05:39 | |
Jiřího z Poděbrad | 05:40 | |
Flora | 05:42 | |
Želivského | 05:44 | |
Strašnická | 05:46 | |
Skalka | 05:49 | |
Depo Hostivař | 05:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost