trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 23:39 | |
Sídliště Hloubětín | 23:40 | |
Hloubětín | 23:41 | |
Kbelská | 23:42 | |
Starý Hloubětín | 23:43 | |
Vozovna Hloubětín | 23:43 | |
Nový Hloubětín | 23:44 | |
Kolbenova | 23:46 | |
Poštovská | 23:47 | |
Špitálská | 23:48 | |
Nádraží Vysočany | 23:49 | |
Poliklinika Vysočany | 23:50 | |
Divadlo Gong | 23:52 | |
Balabenka | 23:53 | |
Palmovka | 23:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost