trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 00:01 | |
Petřiny | 00:03 | |
Nádraží Veleslavín | 00:05 | |
Bořislavka | 00:07 | |
Dejvická | 00:10 | |
Hradčanská | 00:11 | |
Malostranská | 00:13 | |
Staroměstská | 00:14 | |
Můstek - A | 00:16 | |
Muzeum - A | 00:17 | |
Náměstí Míru | 00:19 | |
Jiřího z Poděbrad | 00:20 | |
Flora | 00:22 | |
Želivského | 00:24 | |
Strašnická | 00:26 | |
Skalka | 00:29 | |
Depo Hostivař | 00:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost