trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 12:38 | |
Flora | 12:39 | |
Olšanské náměstí | 12:41 | |
Lipanská | 12:42 | |
Husinecká | 12:44 | |
Hlavní nádraží | 12:46 | |
Masarykovo nádraží | 12:48 | |
Náměstí Republiky | 12:50 | |
Dlouhá třída | 12:51 | |
Čechův most | 12:55 | |
Malostranská | 12:57 | |
Malostranské náměstí | 12:59 | |
Hellichova | 13:00 | |
Újezd | 13:02 | |
Švandovo divadlo | 13:03 | |
Arbesovo náměstí | 13:04 | |
Anděl | 13:07 | |
Bertramka | 13:09 | |
U Zvonu | 13:10 | |
Klamovka | 13:11 | |
Kavalírka | 13:13 | |
Kotlářka | 13:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost