trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 21:35 | |
Petřiny | 21:38 | |
Nádraží Veleslavín | 21:40 | |
Bořislavka | 21:41 | |
Dejvická | 21:44 | |
Hradčanská | 21:46 | |
Malostranská | 21:47 | |
Staroměstská | 21:49 | |
Můstek - A | 21:50 | |
Muzeum - A | 21:52 | |
Náměstí Míru | 21:54 | |
Jiřího z Poděbrad | 21:55 | |
Flora | 21:57 | |
Želivského | 21:59 | |
Strašnická | 22:01 | |
Skalka | 22:04 | |
Depo Hostivař | 22:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost