trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 10:08 | |
Flora | 10:09 | |
Olšanské náměstí | 10:11 | |
Lipanská | 10:12 | |
Husinecká | 10:14 | |
Hlavní nádraží | 10:16 | |
Masarykovo nádraží | 10:18 | |
Náměstí Republiky | 10:20 | |
Dlouhá třída | 10:21 | |
Čechův most | 10:25 | |
Malostranská | 10:27 | |
Malostranské náměstí | 10:29 | |
Hellichova | 10:30 | |
Újezd | 10:32 | |
Švandovo divadlo | 10:33 | |
Arbesovo náměstí | 10:34 | |
Anděl | 10:37 | |
Bertramka | 10:39 | |
U Zvonu | 10:40 | |
Klamovka | 10:41 | |
Kavalírka | 10:43 | |
Kotlářka | 10:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost