trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kotlářka | 12:49 | |
Kotlářka | 12:50 | |
Kavalírka | 12:51 | |
Klamovka | 12:52 | |
U Zvonu | 12:54 | |
Bertramka | 12:55 | |
Anděl | 12:58 | |
Arbesovo náměstí | 12:59 | |
Švandovo divadlo | 13:00 | |
Újezd | 13:01 | |
Hellichova | 13:02 | |
Malostranské náměstí | 13:04 | |
Malostranská | 13:07 | |
Čechův most | 13:09 | |
Dlouhá třída | 13:11 | |
Náměstí Republiky | 13:14 | |
Masarykovo nádraží | 13:15 | |
Hlavní nádraží | 13:17 | |
Husinecká | 13:19 | |
Lipanská | 13:21 | |
Olšanské náměstí | 13:22 | |
Flora | 13:25 | |
Olšanské hřbitovy | 13:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost