trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kotlářka | 06:41 | |
Kotlářka | 06:42 | |
Kavalírka | 06:43 | |
Klamovka | 06:44 | |
U Zvonu | 06:46 | |
Bertramka | 06:47 | |
Anděl | 06:50 | |
Arbesovo náměstí | 06:51 | |
Švandovo divadlo | 06:52 | |
Újezd | 06:53 | |
Hellichova | 06:54 | |
Malostranské náměstí | 06:56 | |
Malostranská | 06:58 | |
Čechův most | 07:00 | |
Dlouhá třída | 07:02 | |
Náměstí Republiky | 07:05 | |
Masarykovo nádraží | 07:06 | |
Hlavní nádraží | 07:08 | |
Husinecká | 07:10 | |
Lipanská | 07:12 | |
Olšanské náměstí | 07:13 | |
Flora | 07:16 | |
Olšanské hřbitovy | 07:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost