trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 17:50 | |
Petřiny | 17:53 | |
Nádraží Veleslavín | 17:55 | |
Bořislavka | 17:56 | |
Dejvická | 17:59 | |
Hradčanská | 18:01 | |
Malostranská | 18:02 | |
Staroměstská | 18:04 | |
Můstek - A | 18:05 | |
Muzeum - A | 18:07 | |
Náměstí Míru | 18:09 | |
Jiřího z Poděbrad | 18:10 | |
Flora | 18:12 | |
Želivského | 18:14 | |
Strašnická | 18:16 | |
Skalka | 18:19 | |
Depo Hostivař | 18:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost