trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 19:08 | |
Flora | 19:09 | |
Olšanské náměstí | 19:11 | |
Lipanská | 19:12 | |
Husinecká | 19:14 | |
Hlavní nádraží | 19:16 | |
Masarykovo nádraží | 19:18 | |
Náměstí Republiky | 19:20 | |
Dlouhá třída | 19:21 | |
Čechův most | 19:25 | |
Malostranská | 19:27 | |
Malostranské náměstí | 19:29 | |
Hellichova | 19:30 | |
Újezd | 19:32 | |
Švandovo divadlo | 19:33 | |
Arbesovo náměstí | 19:34 | |
Anděl | 19:37 | |
Bertramka | 19:39 | |
U Zvonu | 19:40 | |
Klamovka | 19:41 | |
Kavalírka | 19:43 | |
Kotlářka | 19:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost