trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 20:28 | |
Petřiny | 20:30 | |
Nádraží Veleslavín | 20:32 | |
Bořislavka | 20:34 | |
Dejvická | 20:37 | |
Hradčanská | 20:38 | |
Malostranská | 20:40 | |
Staroměstská | 20:41 | |
Můstek - A | 20:43 | |
Muzeum - A | 20:45 | |
Náměstí Míru | 20:46 | |
Jiřího z Poděbrad | 20:48 | |
Flora | 20:49 | |
Želivského | 20:51 | |
Strašnická | 20:54 | |
Skalka | 20:57 | |
Depo Hostivař | 21:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost