trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 16:43 | |
Petřiny | 16:45 | |
Nádraží Veleslavín | 16:47 | |
Bořislavka | 16:49 | |
Dejvická | 16:52 | |
Hradčanská | 16:53 | |
Malostranská | 16:55 | |
Staroměstská | 16:56 | |
Můstek - A | 16:58 | |
Muzeum - A | 17:00 | |
Náměstí Míru | 17:01 | |
Jiřího z Poděbrad | 17:03 | |
Flora | 17:04 | |
Želivského | 17:06 | |
Strašnická | 17:09 | |
Skalka | 17:12 | |
Depo Hostivař | 17:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost