trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 14:47 | |
Skalka | 14:50 | |
Strašnická | 14:52 | |
Želivského | 14:55 | |
Flora | 14:56 | |
Jiřího z Poděbrad | 14:58 | |
Náměstí Míru | 15:00 | |
Muzeum - A | 15:01 | |
Můstek - A | 15:03 | |
Staroměstská | 15:04 | |
Malostranská | 15:06 | |
Hradčanská | 15:08 | |
Dejvická | 15:09 | |
Bořislavka | 15:12 | |
Nádraží Veleslavín | 15:14 | |
Petřiny | 15:16 | |
Nemocnice Motol | 15:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost