trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 13:32 | |
Skalka | 13:35 | |
Strašnická | 13:37 | |
Želivského | 13:40 | |
Flora | 13:41 | |
Jiřího z Poděbrad | 13:43 | |
Náměstí Míru | 13:45 | |
Muzeum - A | 13:46 | |
Můstek - A | 13:48 | |
Staroměstská | 13:49 | |
Malostranská | 13:51 | |
Hradčanská | 13:53 | |
Dejvická | 13:54 | |
Bořislavka | 13:57 | |
Nádraží Veleslavín | 13:59 | |
Petřiny | 14:01 | |
Nemocnice Motol | 14:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost