trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 12:17 | |
Skalka | 12:20 | |
Strašnická | 12:22 | |
Želivského | 12:25 | |
Flora | 12:26 | |
Jiřího z Poděbrad | 12:28 | |
Náměstí Míru | 12:30 | |
Muzeum - A | 12:31 | |
Můstek - A | 12:33 | |
Staroměstská | 12:34 | |
Malostranská | 12:36 | |
Hradčanská | 12:38 | |
Dejvická | 12:39 | |
Bořislavka | 12:42 | |
Nádraží Veleslavín | 12:44 | |
Petřiny | 12:46 | |
Nemocnice Motol | 12:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost