trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Čechovo náměstí | 19:40 | |
Vršovické náměstí | 19:41 | |
Ruská | 19:42 | |
Krymská | 19:43 | |
Jana Masaryka | 19:45 | |
Náměstí Míru | 19:47 | |
I. P. Pavlova | 19:49 | |
Muzeum | 19:50 | |
Italská | 19:52 | |
Vinohradská tržnice | 19:53 | |
Jiřího z Poděbrad | 19:54 | |
Radhošťská | 19:56 | |
Flora | 19:58 | |
Olšanské hřbitovy | 19:59 | |
Želivského | 20:00 | |
Želivského | 20:01 | |
Vinohradské hřbitovy | 20:02 | |
Krematorium Strašnice | 20:03 | |
Vozovna Strašnice | 20:04 | |
Vinice | 20:05 | |
Solidarita | 20:06 | |
Zborov - Strašnické divadlo | 20:07 | |
Nové Strašnice | 20:08 | |
Černokostelecká | 20:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost