trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 16:05 | |
Sídliště Hloubětín | 16:06 | |
Hloubětín | 16:07 | |
Kbelská | 16:08 | |
Nademlejnská | 16:09 | |
U Elektry | 16:09 | |
Podkovářská | 16:10 | |
Kabešova | 16:11 | |
Nádraží Libeň | 16:13 | |
Multiaréna Praha | 16:15 | |
Ocelářská | 16:16 | |
Balabenka | 16:17 | |
Palmovka | 16:19 | |
Palmovka | 16:20 | |
Libeňský most | 16:22 | |
Maniny | 16:24 | |
U Průhonu | 16:26 | |
Ortenovo náměstí | 16:27 | |
Nádraží Holešovice | 16:29 | |
Výstaviště Holešovice | 16:31 | |
Veletržní palác | 16:32 | |
Strossmayerovo náměstí | 16:33 | |
Kamenická | 16:35 | |
Letenské náměstí | 16:36 | |
Korunovační | 16:37 | |
Sparta | 16:38 | |
Chotkovy sady | 16:41 | |
Malostranská | 16:44 | |
Malostranské náměstí | 16:46 | |
Hellichova | 16:47 | |
Újezd | 16:49 | |
Švandovo divadlo | 16:50 | |
Arbesovo náměstí | 16:51 | |
Anděl | 16:54 | |
Na Knížecí | 16:56 | |
Plzeňka | 16:57 | |
Smíchovské nádraží | 16:59 | |
ČSAD Smíchov | 17:01 | |
Lihovar | 17:02 | |
Zlíchov | 17:04 | |
Hlubočepy | 17:07 | |
Geologická | 17:09 | |
K Barrandovu | 17:10 | |
Chaplinovo náměstí | 17:11 | |
Poliklinika Barrandov | 17:12 | |
Sídliště Barrandov | 17:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost