trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 00:48 | |
Sídliště Hloubětín | 00:49 | |
Hloubětín | 00:50 | |
Kbelská | 00:51 | |
Nademlejnská | 00:52 | |
U Elektry | 00:52 | |
Podkovářská | 00:53 | |
Kabešova | 00:54 | |
Nádraží Libeň | 00:56 | |
Multiaréna Praha | 00:58 | |
Ocelářská | 00:59 | |
Balabenka | 01:00 | |
Palmovka | 01:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost