trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 18:20 | |
Sídliště Hloubětín | 18:21 | |
Hloubětín | 18:22 | |
Kbelská | 18:23 | |
Nademlejnská | 18:24 | |
U Elektry | 18:24 | |
Podkovářská | 18:25 | |
Kabešova | 18:26 | |
Nádraží Libeň | 18:28 | |
Multiaréna Praha | 18:30 | |
Ocelářská | 18:31 | |
Balabenka | 18:32 | |
Palmovka | 18:34 | |
Palmovka | 18:35 | |
Libeňský most | 18:37 | |
Maniny | 18:39 | |
U Průhonu | 18:41 | |
Ortenovo náměstí | 18:42 | |
Nádraží Holešovice | 18:44 | |
Výstaviště Holešovice | 18:46 | |
Veletržní palác | 18:47 | |
Strossmayerovo náměstí | 18:48 | |
Kamenická | 18:50 | |
Letenské náměstí | 18:51 | |
Korunovační | 18:52 | |
Sparta | 18:53 | |
Chotkovy sady | 18:56 | |
Malostranská | 18:59 | |
Malostranské náměstí | 19:01 | |
Hellichova | 19:02 | |
Újezd | 19:04 | |
Švandovo divadlo | 19:05 | |
Arbesovo náměstí | 19:06 | |
Anděl | 19:09 | |
Na Knížecí | 19:11 | |
Plzeňka | 19:12 | |
Smíchovské nádraží | 19:14 | |
ČSAD Smíchov | 19:16 | |
Lihovar | 19:17 | |
Zlíchov | 19:19 | |
Hlubočepy | 19:22 | |
Geologická | 19:24 | |
K Barrandovu | 19:25 | |
Chaplinovo náměstí | 19:26 | |
Poliklinika Barrandov | 19:27 | |
Sídliště Barrandov | 19:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost