trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 14:35 | |
Sídliště Hloubětín | 14:36 | |
Hloubětín | 14:37 | |
Kbelská | 14:38 | |
Nademlejnská | 14:39 | |
U Elektry | 14:39 | |
Podkovářská | 14:40 | |
Kabešova | 14:41 | |
Nádraží Libeň | 14:43 | |
Multiaréna Praha | 14:45 | |
Ocelářská | 14:46 | |
Balabenka | 14:47 | |
Palmovka | 14:49 | |
Palmovka | 14:50 | |
Libeňský most | 14:52 | |
Maniny | 14:54 | |
U Průhonu | 14:56 | |
Ortenovo náměstí | 14:57 | |
Nádraží Holešovice | 14:59 | |
Výstaviště Holešovice | 15:01 | |
Veletržní palác | 15:02 | |
Strossmayerovo náměstí | 15:03 | |
Kamenická | 15:05 | |
Letenské náměstí | 15:06 | |
Korunovační | 15:07 | |
Sparta | 15:08 | |
Chotkovy sady | 15:11 | |
Malostranská | 15:14 | |
Malostranské náměstí | 15:16 | |
Hellichova | 15:17 | |
Újezd | 15:19 | |
Švandovo divadlo | 15:20 | |
Arbesovo náměstí | 15:21 | |
Anděl | 15:24 | |
Na Knížecí | 15:26 | |
Plzeňka | 15:27 | |
Smíchovské nádraží | 15:29 | |
ČSAD Smíchov | 15:31 | |
Lihovar | 15:32 | |
Zlíchov | 15:34 | |
Hlubočepy | 15:37 | |
Geologická | 15:39 | |
K Barrandovu | 15:40 | |
Chaplinovo náměstí | 15:41 | |
Poliklinika Barrandov | 15:42 | |
Sídliště Barrandov | 16:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost