trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Strašnice | 04:37 | |
Krematorium Strašnice | 04:38 | |
Vinohradské hřbitovy | 04:39 | |
Želivského | 04:40 | |
Mezi Hřbitovy | 04:42 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 04:43 | |
Biskupcova | 04:44 | |
Krejcárek | 04:47 | |
Palmovka | 04:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost