trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 20:40 | |
Opatov | 20:41 | |
Chodov | 20:43 | |
Roztyly | 20:45 | |
Kačerov | 20:47 | |
Budějovická | 20:49 | |
Pankrác | 20:51 | |
Pražského povstání | 20:52 | |
Vyšehrad | 20:54 | |
I. P. Pavlova | 20:56 | |
Muzeum - C | 20:58 | |
Hlavní nádraží | 20:59 | |
Florenc - C | 21:01 | |
Vltavská | 21:03 | |
Nádraží Holešovice | 21:04 | |
Kobylisy | 21:07 | |
Ládví | 21:09 | |
Střížkov | 21:11 | |
Prosek | 21:13 | |
Letňany | 21:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost