trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Anděl | 00:23 | |
Zborovská | 00:24 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 00:25 | |
Výtoň | 00:26 | |
Albertov | 00:28 | |
Ostrčilovo náměstí | 00:29 | |
Svatoplukova | 00:31 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 00:32 | |
Náměstí Bratří Synků | 00:34 | |
Nuselská radnice | 00:36 | |
Palouček | 00:37 | |
Pražského povstání | 00:39 | |
Na Veselí | 00:41 | |
Vozovna Pankrác | 00:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost