trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Pankrác | 04:53 | |
Na Veselí | 04:54 | |
Pražského povstání | 04:56 | |
Palouček | 04:58 | |
Nuselská radnice | 04:59 | |
Náměstí Bratří Synků | 05:01 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 05:02 | |
Svatoplukova | 05:04 | |
Ostrčilovo náměstí | 05:05 | |
Albertov | 05:06 | |
Výtoň | 05:08 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 05:09 | |
Zborovská | 05:11 | |
Anděl | 05:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost