trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 16:40 | |
Opatov | 16:41 | |
Chodov | 16:43 | |
Roztyly | 16:45 | |
Kačerov | 16:47 | |
Budějovická | 16:49 | |
Pankrác | 16:51 | |
Pražského povstání | 16:52 | |
Vyšehrad | 16:54 | |
I. P. Pavlova | 16:56 | |
Muzeum - C | 16:58 | |
Hlavní nádraží | 16:59 | |
Florenc - C | 17:01 | |
Vltavská | 17:03 | |
Nádraží Holešovice | 17:04 | |
Kobylisy | 17:07 | |
Ládví | 17:09 | |
Střížkov | 17:11 | |
Prosek | 17:13 | |
Letňany | 17:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost