trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 14:55 | |
Prosek | 14:57 | |
Střížkov | 14:59 | |
Ládví | 15:01 | |
Kobylisy | 15:03 | |
Nádraží Holešovice | 15:06 | |
Vltavská | 15:08 | |
Florenc - C | 15:10 | |
Hlavní nádraží | 15:12 | |
Muzeum - C | 15:13 | |
I. P. Pavlova | 15:15 | |
Vyšehrad | 15:17 | |
Pražského povstání | 15:18 | |
Pankrác | 15:20 | |
Budějovická | 15:21 | |
Kačerov | 15:23 | |
Roztyly | 15:25 | |
Chodov | 15:27 | |
Opatov | 15:29 | |
Háje | 15:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost