trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Spojovací | 13:02 | |
Kněžská luka | 13:03 | |
Chmelnice | 13:04 | |
Strážní | 13:05 | |
Vozovna Žižkov | 13:06 | |
Ohrada | 13:07 | |
Biskupcova | 13:09 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 13:10 | |
Mezi Hřbitovy | 13:12 | |
Želivského | 13:14 | |
Olšanské hřbitovy | 13:15 | |
Flora | 13:16 | |
Radhošťská | 13:17 | |
Jiřího z Poděbrad | 13:19 | |
Vinohradská tržnice | 13:20 | |
Italská | 13:21 | |
Muzeum | 13:23 | |
I. P. Pavlova | 13:25 | |
Bruselská | 13:26 | |
Pod Karlovem | 13:28 | |
Nuselské schody | 13:29 | |
Náměstí Bratří Synků | 13:31 | |
Horky | 13:33 | |
Pod Jezerkou | 13:34 | |
Michelská | 13:36 | |
Plynárna Michle | 13:37 | |
Chodovská | 13:38 | |
Teplárna Michle | 13:40 | |
Spořilov | 14:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost