trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 10:15 | |
Opatov | 10:16 | |
Chodov | 10:18 | |
Roztyly | 10:20 | |
Kačerov | 10:22 | |
Budějovická | 10:24 | |
Pankrác | 10:26 | |
Pražského povstání | 10:27 | |
Vyšehrad | 10:29 | |
I. P. Pavlova | 10:31 | |
Muzeum - C | 10:33 | |
Hlavní nádraží | 10:34 | |
Florenc - C | 10:36 | |
Vltavská | 10:38 | |
Nádraží Holešovice | 10:39 | |
Kobylisy | 10:42 | |
Ládví | 10:44 | |
Střížkov | 10:46 | |
Prosek | 10:48 | |
Letňany | 10:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost