trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 13:50 | |
Opatov | 13:51 | |
Chodov | 13:53 | |
Roztyly | 13:55 | |
Kačerov | 13:57 | |
Budějovická | 13:59 | |
Pankrác | 14:01 | |
Pražského povstání | 14:02 | |
Vyšehrad | 14:04 | |
I. P. Pavlova | 14:06 | |
Muzeum - C | 14:08 | |
Hlavní nádraží | 14:09 | |
Florenc - C | 14:11 | |
Vltavská | 14:13 | |
Nádraží Holešovice | 14:14 | |
Kobylisy | 14:17 | |
Ládví | 14:19 | |
Střížkov | 14:21 | |
Prosek | 14:23 | |
Letňany | 14:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost