trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 12:30 | |
Opatov | 12:31 | |
Chodov | 12:33 | |
Roztyly | 12:35 | |
Kačerov | 12:37 | |
Budějovická | 12:39 | |
Pankrác | 12:41 | |
Pražského povstání | 12:42 | |
Vyšehrad | 12:44 | |
I. P. Pavlova | 12:46 | |
Muzeum - C | 12:48 | |
Hlavní nádraží | 12:49 | |
Florenc - C | 12:51 | |
Vltavská | 12:53 | |
Nádraží Holešovice | 12:54 | |
Kobylisy | 12:57 | |
Ládví | 12:59 | |
Střížkov | 13:01 | |
Prosek | 13:03 | |
Letňany | 13:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost